RK73G1JRTTD2872F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2872F
JLCPCB Part #
C6388673
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS