RK73G1JRTTD2671C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2671C
JLCPCB Part #
C6270366
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS