RK73G1JRTTD2613D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2613D
JLCPCB Part #
C6388643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 261kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS