RK73G1JRTTD2150D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD2150D
JLCPCB Part #
C6270348
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS