RK73G1JRTTD1740D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1740D
JLCPCB Part #
C7283773
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS