RK73G1JRTTD1601F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1601F
JLCPCB Part #
C5851196
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS