RK73G1JRTTD1373F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1373F
JLCPCB Part #
C6270297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS