RK73G1JRTTD1150D
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1150D
JLCPCB Part #
C7339754
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS