RK73G1JRTTD1103F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1103F
JLCPCB Part #
C6270277
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS