RK73G1JRTTD1020F
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1020F
JLCPCB Part #
C7049873
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS