RK73G1ETTP8062F
MFR.Part #
RK73G1ETTP8062F
JLCPCB Part #
C2579888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS