RK73G1ETTP2940D
MFR.Part #
RK73G1ETTP2940D
JLCPCB Part #
C4218618
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS