RK73G1ERTTP2943D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2943D
JLCPCB Part #
C7049768
Description
-55℃~+155℃ 100mW 294kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS