RK73BW3ATTE361J
MFR.Part #
RK73BW3ATTE361J
JLCPCB Part #
C276138
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 360Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS