RK73B3ATTE822J
MFR.Part #
RK73B3ATTE822J
JLCPCB Part #
C2580284
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS