RK73B3ATTE755J
MFR.Part #
RK73B3ATTE755J
JLCPCB Part #
C2580591
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 7.5MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS