RK73B3ATTE753J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B3ATTE753J
JLCPCB Part #
C2580571
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS