RK73B3ATTE3R0J
MFR.Part #
RK73B3ATTE3R0J
JLCPCB Part #
C520385
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS