RK73B3ATTE363G
MFR.Part #
RK73B3ATTE363G
JLCPCB Part #
C2583455
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 36kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS