RK73B3ATTE275J
MFR.Part #
RK73B3ATTE275J
JLCPCB Part #
C2580699
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS