RK73B3ATTE275G
MFR.Part #
RK73B3ATTE275G
JLCPCB Part #
C2583420
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7MΩ 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS