RK73B3ATTE223G
MFR.Part #
RK73B3ATTE223G
JLCPCB Part #
C6388087
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS