RK73B3ATTE1R1J
MFR.Part #
RK73B3ATTE1R1J
JLCPCB Part #
C2580564
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS