RK73B3ATTE180J
MFR.Part #
RK73B3ATTE180J
JLCPCB Part #
C2580444
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS