RK73B3ATTE164J
MFR.Part #
RK73B3ATTE164J
JLCPCB Part #
C2580640
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS