RK73B3ATTE163G
MFR.Part #
RK73B3ATTE163G
JLCPCB Part #
C6973382
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 1W 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS