RK73B3ATTE130J
MFR.Part #
RK73B3ATTE130J
JLCPCB Part #
C4027389
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS