RK73B3ATTE102G
MFR.Part #
RK73B3ATTE102G
JLCPCB Part #
C2583395
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS