RK73B2ETTD755J
MFR.Part #
RK73B2ETTD755J
JLCPCB Part #
C2575851
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS