RK73B2ETTD753J
MFR.Part #
RK73B2ETTD753J
JLCPCB Part #
C830199
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS