RK73B2ETTD625J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ETTD625J
JLCPCB Part #
C2575830
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.2MΩ Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS