RK73B2ETTD621J
MFR.Part #
RK73B2ETTD621J
JLCPCB Part #
C830194
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS