RK73B2ETTD563J
MFR.Part #
RK73B2ETTD563J
JLCPCB Part #
C4274948
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS