RK73B2ETTD515J
MFR.Part #
RK73B2ETTD515J
JLCPCB Part #
C2575818
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS