RK73B2ETTD513J
MFR.Part #
RK73B2ETTD513J
JLCPCB Part #
C2575840
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 51kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS