RK73B2ETTD2R2J
MFR.Part #
RK73B2ETTD2R2J
JLCPCB Part #
C830179
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS