RK73B2ETTD275J
MFR.Part #
RK73B2ETTD275J
JLCPCB Part #
C2575825
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS