RK73B2ETTD1R0J
MFR.Part #
RK73B2ETTD1R0J
JLCPCB Part #
C830163
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS