RK73B2ETTD125J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ETTD125J
JLCPCB Part #
C2575846
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS