RK73B2ERTTD820G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD820G
JLCPCB Part #
C2595863
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS