RK73B2ERTTD750J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD750J
JLCPCB Part #
C2595727
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS