RK73B2ERTTD680G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD680G
JLCPCB Part #
C2595822
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 68Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS