RK73B2ERTTD621J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD621J
JLCPCB Part #
C2595711
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 620Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS