RK73B2ERTTD363J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD363J
JLCPCB Part #
C2595754
Description
-55℃~+155℃ 200V 36kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS