RK73B2ERTTD362G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD362G
JLCPCB Part #
C4263063
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS