RK73B2ERTTD272G
MFR.Part #
RK73B2ERTTD272G
JLCPCB Part #
C4250477
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS