RK73B2ERTTD244J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD244J
JLCPCB Part #
C2595796
Description
-55℃~+155℃ 200V 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS