RK73B2ERTTD153J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD153J
JLCPCB Part #
C2595720
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS