RK73B2ERTTD132J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD132J
JLCPCB Part #
C2595740
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS