RK73B2ERTTD105J
MFR.Part #
RK73B2ERTTD105J
JLCPCB Part #
C4353100
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS